Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 66
W tym miesiącu: 256
Wszystkich: 253769

Lisiniec to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Częstochowy, znajdująca się w jej północno-zachodniej części. Przy ulicy Legnickiej 32, 32A i 34 aktualnie realizowany jest II etap unikatowego przedsięwzięcia deweloperskiego pn. "Osiedle SORTIS".

W nowoczesnych i funkcjonalnych budynkach A, B i C zaprojektowano łącznie 24 mieszkania z myślą o potrzebach młodych rodzin w Częstochowie. Dla wygody przyszłych mieszkańców budynki zostały wyposażone w windy, a odpowiednią ilość miejsc parkingowych zapewni funkcjonalny parking w kondygnacji podziemnej oraz dodatowe miejsca postojowe na posesji. W bliskim sąsiedztwie mieszkań, co nie jest standardem w Częstochowie, zagospodarowana zostanie strefa rekreacyjna z placem zabaw, dostępna wyłącznie dla mieszkańców Osiedla SORTIS.

Za inwestycję odpowiada spółka P. Krawczyński i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie. Portfolio ukończonych z powodzeniem projektów deweloperskich oraz pozytywne opinie dotychczasowych Klientów gwarantują utrzymanie wysokiego poziomu jakości obecnej inwestycji.