Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 19
W tym miesiącu: 367
Wszystkich: 191617

WITAMY

Osiedle SORTIS znajduje się w Częstochowie przy ul. Legnickiej 32, 32A, 32B i 34 (dzielnica Lisiniec). Zostało ono zaprojektowane jako kameralny zespół 4 nowoczesnych apartamentowców.

W ramach pierwszego, zakończonego już etapu inwestycji, oddano do użytku budynek przy ul. Legnickiej 32B z 17 mieszkaniami.

Obecnie realizowany jest II etap tej unikatowej inwestycji, w którym powstają kolejne trzy budynki (A, B i C).

Budynki składają się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. W każdym budynku znajduje się 8 mieszkań.
W ofercie dostępne są mieszkania o powierzhcni od 50 do 117,5 m2.
Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub przestronne balkony.
W każdym apartamentowcu znajduje się parking podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze lub boksy garażowe.
Dla podniesienia wygody i komfortu mieszkańców budynki wyposażone są dodatkowo w nowoczesne windy.
Cała inwestycja została zaprojektowana jako kameralne a zarazem luksusowe osiedle, które nawiązuje do charakteru dzielnicy.
Podczas projektowania i realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na detale architektoniczne, jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów.
Osiedle SORTIS jest zrealizowane w cichej, spokojnej części dzielnicy Lisiniec, a jednocześnie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych.
Na terenie Osiedla i w bezpośrednim sądziedztwie znajduje się dużo zieleni, a także wydzielona część rekreacyjna z placem zabaw.
Za realizację inwestycji odpowiada deweloper P. Krawczyński i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie, natomiast sprzedażą zajmuje się Biuro Nieruchomości Jarosz & Napora S.C.